MS320-10F
Mfr.Part #
MS320-10F
Manufacturer
Masach
Package/Case
Datasheet
MS320-10F
Description
RF SHLD FRAME 0.445"X1.26" SLDR
Stock
1881
Manufacturer :
Masach
Product Category :
RF Shields
Mounting Type :
Solder
Product Status :
Active
Type :
Frame
Ventilation :
Datasheets
MS320-10F
Customer is responsible for all shipping costs and any applicable surcharges.
The actual freight varies according to specific
situations. Please contact our customer service for more details.
Chipmh ships component orders from China to most countries in the world. We currently provide the
delivery by FEDEX/ DHL/ TNT in that order.
France, Italy, Spain). The DHL is only available if the weight exceeds 5KG.
UPS/FedEx International/TNT/DHL Express Account:
Customers could also use their own UPS/FedEx/TNT/DHL express accounts to ship their goods.
Regarding in stock parts, orders can generally be ready to ship within 24 hours.
Normally express service will be arranged once a day at 5 pm from Monday to Saturday.
Once the goods are shipped, estimated delivery time depends on your shipping option:
FedEx International Priority: 3-7 business days.
EMS:10-15 business days
DHL Express: 5-7 business days.
DHL eCommerce: 12-22 business days
Registered Air Mail: 15-30 business days
(For reference only)
Delivery and Title: Customer is responsible for all shipping costs and any applicable surcharges.
Title and risk of loss pass to customer upon delivery of the products by Grand-ic or by
any 3rd party Test Lab to the carrier. Grand-ic delivery dates are estimates only and
is not liable for delays in delivery. Grand-ic reserves the right to make partial shipments
and customer will accept delivery and pay for the Products delivered.
We will notify you by email with tracking number once order is shipped.
You can also find the tracking number in order history.
Global Express
Express DeliveryGlobal delivery 3-5 working days.FedEximage
DHLimage
TNTimage
UPSimage
Basic Instructions
Part Manufacturer Stock Description
MS32 0R536 Ametherm 465 ICL 500 MOHM 25% 36A 31MM
MS32 0R536-B Ametherm 83 ICL 500 MOHM 25% 36A 31MM
MS32 0R540 Ametherm 155 ICL 500 MOHM 25% 40A 31MM
MS32 0R540-B Ametherm 202 ICL 500 MOHM 25% 40A 31MM
MS32 10015 Ametherm 42 ICL 10 OHM 25% 15A 31MM
MS32 10015-B Ametherm 94 ICL 10 OHM 25% 15A 31MM
MS32 15012 Ametherm 781 ICL 15 OHM 25% 12A 31MM
MS32 15012-B Ametherm 68 ICL 15 OHM 25% 12A 31MM
MS32 1R036 Ametherm 744 ICL 1 OHM 25% 36A 31MM
MS32 1R036-B Ametherm 742 ICL 1 OHM 25% 36A 31MM